20 czerwca 2016 r. – "Nasz język polski 2.2"

Właśnie ukończyliśmy pracę nad najnowszą książką w ramach serii publikacji wydawanych we współpracy z MEN. "Nasz język polski 2.2" (autorstwa Emilii Danowskiej-Florczyk i Piotra Mostowskiego) to książka do wczesnoszkolnej edukacji językowej - pomocna szczególnie w pracy z uczniami głuchymi, którzy polszczyzną nie posługują się w stopniu tak biegłym, jak ich słyszący rówieśnicy. Książka będzie rozpowszechniana przez MEN, ale już teraz udostępniamy ją tutaj i zachęcamy do informowania o niej nauczycieli pracujących z dziećmi głuchymi.