15 września 2017 r. – materiały edukacyjne do IV i VII klasy szkoły podstawowej

Z radością informujemy, że w Systemie Informacji Oświatowej MEN są już dostępne materiały dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (w tym tłumaczenia w polskim języku migowym), które zostały opracowane przez Pracownię Lingwistyki Migowej na podstawie 12 podręczników do klasy IV (matematyka, język polski, historia, przyroda) i klasy VII (matematyka, język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, biologia, fizyka, chemia, geografia) szkoły podstawowej.

Zachęcamy do informowania o tych materiałach nauczycieli i rodziców dzieci głuchych.

Więcej informacji tutaj.