Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 680 of /mnt/webhosting/sites/plm/produkcja/includes/bootstrap.inc).

26 kwietnia 2016 r. – adaptacja czwartej części "Naszej szkoły" gotowa

Z przyjemnością informujemy, iż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej dostępna jest już adaptacja czwartej części "Naszej szkoły" dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przygotowaniem wersji podręcznika dla uczniów mających trudności w uczeniu się i/lub komunikowaniu oraz niesłyszących i słabosłyszących zajmował się zespół, w którego skład weszli członkowie PLM.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy.

Wkrótce ruszą prace nad adaptacją elementarza do klasy trzeciej.

Słowa kluczowe: