Miło nam poinformować, że 16 listopada na konferencji „Bilingual Child Migrants in a Multilingual Europe. COST New Speakers Workshop” organizowanej na Uniwersytecie Warszawskim Magda Schromová z PLM oraz Justyna Kotowicz zaprezentowały wspólnie wystąpienie posterowe zatytułowane „Relationship between executive function and sign language skills in school-aged deaf children”. Wystąpienie miało na celu zaprezentowanie wyników badań nad związkiem pomiędzy wyższymi funkcjami poznawczymi i kompetencjami w PJM Głuchych dzieci.
Wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Autorki zostały zaproszone przez dr hab. Agnieszkę Otwinowską-Kasztelanic do przedstawienia wyników swoich badań w Instytucie Anglistyki UW.
Gratulujemy!